Дитячий театр танцю «Левеня»

Дитячий театр танцю «Левеня» був створений у вересні 2006 року при Львівському Будинку Офіцерів.  Заняття в театрі танцю – це серйозна робота, спрямована на розвиток танцювальної майстерності, почуття ритму, творчого мислення, артистичності та емоційності у дітей. Через оволодіння мистецтвом танцю відбувається духовне збагачення дітей, розвиток їх природних здібностей, виховується розуміння прекрасного та потреба в ньому. Репертуар ансамблю «Левеня» складається з різноманітних хореографічних постановок, у яких відображається життя та побут українського народу, світ природи та людини, культура інших країн, сучасні та екзотичні композиції, дитячі танці.  Колектив перебуває у постійному творчому пошуку та  концертній діяльності. Унікальним є досвід роботи з батьками, які беруть активну участь у житті ансамблю,  розуміють та підтримують педагогів.

У репертуарі дитячого театру танцю «Левеня» є казково-театралізовані постановки («Зимова казка», «Веселі курчата», «Ква-квакушечки», «Сороконіжка», «У Ляльковому магазині», «Кішки-мишки» та ін.), а також стилізовані танці народів світу: українська «Веснянка», американське «Кантрі», італійська «Тарантела», індійські, китайські, циганські та інші танці. 

«Левеня» гідно представляє Україну за кордоном та привозить нагороди і звання Лауреатів з Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів і конкурсів.  Артисти театру танцю побували у Польщі, Болгарії, Чехії, Угорщині, Італії та Туреччині, привізши з собою не лише нагороди, а й море позитивних емоцій, які їм подарували глядачі.

Генеральний партнер:
Організатор:
За підтримки:
Святковий партнер:
Медичний партнер:
Телевізійний медіапартнер:
Улюблене радіо:
Інформаційні партнери:


Партнер