Народний ансамбль пісні та танцю "Азербайджан"

У 1999 році при Конгресі Азербайджанців України був організований ансамбль пісні та  танцю "Азербайджан" (художній керівник Народний артист України Гурбаналі Аббасов). Ансамбль постійно бере участь у культурно-мистецьких заходах, що проводяться як на державному, так і на місцевому рівнях, є учасником урочистих концертів, міжнародних, всеукраїнських, міських конкурсів та фестивалів, де неодноразово був переможцем.

В ансамблі успішно діють студія пісні і танцю, дитяча хореографічна студія "Джуджаларем" під керівництвом Лауреата Міжнародних конкурсів Сергія Шевченка, малий і великий склад естрадно-симфонічного оркестру під керівництвом Лауреата Міжнародних конкурсів Юрія Шаповалова.

Колектив неодноразово відзначений почесними грамотами, нагородами та дипломами: Київською обласною державною адміністрацією (2001); присвоєно звання "Народний аматорський колектив" (2001); Міністерством культури і мистецтв України (2001); "Українська родина-2003"; Радою представників громадських організацій національних меншин при Президентові України (2002); Миколаївським філіалом Київського національного університету (2003). Дитячий танцювальний колектив "Джуджаларем" нагороджений дипломом за активну участь у Всеукраїнській культурно-мистецькій акції національних меншин (2007). Ансамбль щорічно приймає активну участь в організації та проведенні свята "Навруз Байрам".

Значну частину музики складають сімейно-побутові пісні весільні та траурно-похоронні (йуг, аги, марсія). Народна музика Азербайджану відрізняється різноманітністю жанрів це пісня, танець, ашугська творчість, мугам. Як і в піснях, у танцях знайшли своє відображення тип темпераменту їх творців. Жіночі танці стримані, пластичні, ліричні (вагзали, узундере), чоловічі жваві, відмічені заповзятістю, силою (газах, гайтаги, ханчобани).

Генеральний партнер:
Організатор:
За підтримки:
Святковий партнер:
Медичний партнер:
Телевізійний медіапартнер:
Улюблене радіо:
Інформаційні партнери:


Партнер