Фольклорний танцювальний ансамбль Nazilli Belediyesi

Фольклорний танцювальний ансамбль Nazilli Belediyesi виконує танці кіркларелі-теке-ціфтетелі, а також танці зейбек їхнього регіону. З моменту утворення групи в 1985 році вона посідає перше місце в рейтингу провінції Айдин, а також є фіналістом серед інших колективів країни. Танцювальна група NazilliBelediyesiбрала участь у міжнародних фестивалях у багатьох країнах таких, як Угорщина, Італія, Болгарія, Чехія, Кіпр і Боснія.

Назілі, будучи найбільшим містом провінції Айдин, розташоване на південному заході Туреччини в напрямі Анкара-Ізмір. Назілі, раніше відоме, як Назлі Ілі, отримало свою назву на честь кохання Назлі та Османа, яке завершилосьтрагічно. Ці молоді людикохали одне одного,але хлопцеві, який був вихідцем з бідної сім'ї, батьки дівчини відмовили у проханні руки їхньої доньки. Бачачи, що вони ніколи не одружаться через протидію з боку сім'ї дівчини, закохані вирішили покласти край своєму життю, стрибнувши в річку Мендерес.

Народні танці, які виконуєфольклорний танцювальний ансамбль Nazilli Belediyesi, розглядаються в різних видах і формах, які є джерелом різних культур і цивілізацій. Але всі вони мають в основі дружбу, союз, любов, прихильність, ентузіазм і хоробрість. Їхні теми завжди соціальні та описують природні явища та почуття.

Фольклорний танцювальний ансамбль NazilliBelediyesi використовує в своїх виступах такі народні танці, як зейбек, гора, орон, бар, галай, теке. Зовнішній вигляд і рухи танцюристів-чоловіків показують їхню хоробрість, чесність і рішучість. Танцівниці-жінки ж зображені витонченими і гармонійними.

Генеральний партнер:
Організатор:
За підтримки:
Святковий партнер:
Медичний партнер:
Телевізійний медіапартнер:
Улюблене радіо:
Інформаційні партнери:


Партнер