Народний ансамбль пісні і танцю “Вяселле”

Джерела білоруського народного мистецтва є справді нескінченними. Ткацтво, плетіння, народні пісні і танці. Фольклорний ансамбль "Вяселле" є одним з тих, хто дбайливо зберігає і широко промоціює народні традиції своєї землі.

Колектив "Вяселле" був створенийу 1991 році в місті Волковиськ Гродненської області Білорусії. З тих пір він тішить тисячі глядачів яскравими та живими виступами. Ансамбль складається з 30 акторів, які формують вокальні, танцювальні та музичні групи.

Репертуар "Вяселле" постійно поповнюється кращими піснями і танцями, які збираються учасниками ансамблю в результаті проведення так званої "народної експедиції" в білоруські села. Програма ансамблю включає в себе білоруські народні пісні і танці такі, як полька, кадриль, лявоніха. Пристрасть виконавців надихає глядачів поділитися своєю любов’ю і захопленням білоруською культурою.

Члени колективу вивчають вокал, хореографію, художню майстерність, грають на різних музичних інструментах таких, як флейта, цимбали, скрипка, баян, контрабас, барабани.

Ансамбль “Вяселле” дав сотні концертів, брав участь у національних фестивалях, святах, ювілеях і міжнародних виставках. Йому щиро аплодували глядачі з усіх регіонів Білорусії, Росії, України, Польщі, Туреччини, Іспанії та Німеччини.

Генеральний партнер:
Організатор:
За підтримки:
Святковий партнер:
Медичний партнер:
Телевізійний медіапартнер:
Улюблене радіо:
Інформаційні партнери:


Партнер