Ансамбль пісні і танцю "Jantar"

Ансамбль пісні і танцю "Jantar" функціонує під егідою Гданського Університету та був створений в 1970 році. Учасниками ансамблю є студенти і випускники Гданського Університету та інших ВНЗ таких, як Технічний Університет Гданська, Медичний університет та Музична Академія. Всі члени колективу поділяють любов до польського фольклору, а особливо до народних пісень і танців ― спадщини польської культури.

На сьогодні ансамбль складається з танцювальної, вокальної групиі фольклорного колективу. Багатий репертуар ансамблю "Jantar" містить танці регінонів Кашуба, Любліна, Кракова, Ловіча, Спіша і Жешува. Типові польські танці, полонез, оберек, краковяк, мазурка, коседер, супроводжуються автентичними народними текстами в залежності від танцю і його походження. Народний характер танцю підкреслюють оригінальні костюми, які відображають фольклорні особливості різних частин країни. Красиві, казково барвисті та блискучі костюми є свідченням багатого минулого. Ансамбль виконує не лише танці різних регіонів. У його репертуарі також є хореографічна інтерпретація польських народних танців таких, як полонез і мазурка, які, сповнені шляхетності та гідності, виконуються в красивих традиційних костюмах польських дворян з історичних часів.

Щороку на Різдво "Jantar" представляє концерт польських колядок, сповнених теплоти і чарівності.

Ансамбль "Jantar" відомий не лише у Польщі, а й за кордоном. Він побував із турами в Болгарії, Данії, Англії, Франції, Німеччині, Ірландії, Нідерландах, Іспанії, Швейцарії та Туреччині.

Генеральний партнер:
Організатор:
За підтримки:
Святковий партнер:
Медичний партнер:
Телевізійний медіапартнер:
Улюблене радіо:
Інформаційні партнери:


Партнер