Фольклорний колектив “Los Jateros”

Фольклорний колектив “LosJateros” ФрехенальделаСьєрра, Естремадура, створено в 1965 році на честь покровительки провінції Фрехеналь Діви делосРемедіос. З часу створення колектив багато подорожував по усіх просторах провінції Естремадура, брав участь у фестивалях і концертах, які проводились в Іспанії.

Традиційні танці та пісні у виконанні колективу “LosJateros” розповідають про багату культурну спадщину іспанського народу. Колектив “LosJateros” брав участь у міжнародних фестивалях і концертах практично у всіх європейських країнах, серед яких Португалія, Франція, Швейцарія, Німеччина, Болгарія, Югославія, Італія, Нідерланди, Бельгія, Чехія, Словаччина, Польща. Колектив “LosJateros” виступав також в Америці, зокрема, в Аргентині.

Ансамбль “LosJateros” є організатором міжнародного Фестивалю де ла Сьєрра, туристичного фестивалю Естремадура, який вже 31 рік поспіль проходить у Фрехеналі. Фестиваль отримав декларацію "Регіональний мистецький інтерес" з боку хунти де Естремадура.

Колектив є засновником Федерації фольклору Естремадура,що входить у Конфедерацію іспанського фольклору (CONFEE) та є членом Асоціації організаторів Міжнародного фольклорного фестивалю (FESTIFOLK).
Генеральний партнер:
Організатор:
За підтримки:
Святковий партнер:
Медичний партнер:
Телевізійний медіапартнер:
Улюблене радіо:
Інформаційні партнери:


Партнер