Фольклорний ансамбль прапороносців містечка Кастільйон-Фьорентіно / Gruppo Storico e Sbandieratori Città di Castiglion Fiorentino

Фольклорний ансамбль прапороносців містечка Кастільйон-Фьорентіно (Італія) був створений у 1986 році і за 25 років свого існування побував на фольклорних фестивалях у різних куточках світу (Франція, Іспанія, Німеччина, Словенія, Туреччина, Угорщина, США, Японія, Алжир, Перу, Росія, Австралія, Венесуела та інші).
Ансамбль виник на основі стародавнього звичаю жонглювання прапорами, який був поширений у 13-му столітті, коли по всій Європі, особливо в Італії, військові прапороносці міст відзначали особливі події, такі як, наприклад, кінець війни, виконуючи складні трюки прапорами.
Виступ ансамблю починається з майоріння величезної кількості кольорових прапорів, на яких красується герб міста. Трюки прапорами виконуються або окремими прапоромахами, які намагаються продемонструвати свої індивідуальні вміння і доповнити гармонію руху, або всім ансамблем, що втілює командний дух і єдність.
Жонглювання прапорами супроводжується боєм барабанів і звуком горнів, що підкреслює стародавнє військове коріння звичаю. Усе це яскраве дійство доповнюється музикантами і костюмованим парадом (воїнами, лицарями і придворними дамами в костюмах 14-го століття). Не пропустіть це видовищне шоу!
За своє багаторічне існування Історичний ансамбль і прапоромахи містечка Кастільйон-Фьорентіно здобув славу та визнання у всьому світі не лише завдяки поширенню імені свого міста і популяризації традиції жонглювання прапорами, але й за виконання функції вісників миру та солідарності.

www.gruppostorico.com
Генеральний партнер:
Організатор:
За підтримки:
Святковий партнер:
Медичний партнер:
Телевізійний медіапартнер:
Улюблене радіо:
Інформаційні партнери:


Партнер