Колектив пісні та танцю "Elai-Alai" (Португалете, Іспанія)

Колектив пісні та танцю "Elai-Alai" був створений у 1962 році в результаті громадської ініціативи. Відтоді він здобув славу та популярність як в країні Басків, так і за її межами завдяки невтомному та ревному прагненню віднайти, зберегти і розвинути багатий фольклор басків.

Колектив брав участь у численних міжнародних фестивалях і заходах і здобув ряд важливих нагород. Крім того, він презентував фольклор країни Басків у Бельгії, Болгарії, Чехії, Англії, Грузії, Німеччині, Греції, Ірландії, Ізраїлі, Мексиці, Норвегії, Польщі, Румунії, Сардинії, Швейцарії та інших країнах.

За час свого існування колектив створив багато хореографічних постановок і шоу, а його репертуар включає танці з різних регіонів країни Басків, які публіка завжди зустрічає шквалом аплодисментів та емоцій.

Місія "Elai-Alai" – популяризувати фольклор, укріпити народне коріння і національну ідентичність: "День за днем суспільство входить у нову культуру, яка базується на гонінні за багатством і не враховує тих речей, які визначають нашу сутність та ідентичність."

Генеральний партнер:
Організатор:
За підтримки:
Святковий партнер:
Медичний партнер:
Телевізійний медіапартнер:
Улюблене радіо:
Інформаційні партнери:


Партнер