Творче об'єднання «Левеня»

Творче об'єднання «Левеня» складається з 2-х колективів — Зразкового дитячого театру танцю «Левеня» та театру танцю «Ескада», що займаються у Львівському будинку офіцерів. Ці колективи можуть виступати як окремо, так і разом у спільній програмі. 

Дитячий театр танцю «Левеня» був створений у вересні 2006 року при Львівському Будинку Офіцерів Колектив  працює в різних напрямках, вивчаються, народний, класичний та сучасний танець і основи акробатики. Репертуар ансамблю «Левеня» складається з різноманітних хореографічних постановок, у яких відображається життя та побут українського народу, світ природи та людини, культура інших країн, сучасні та екзотичні композиції, дитячі танці.  Колектив перебуває у постійному творчому пошуку та  концертній діяльності. Унікальним є досвід роботи з батьками, які беруть активну участь у житті ансамблю,  розуміють та підтримують педагогів і навіть виступають разом з дітьми.

Ансамбль дуже багато концертує і бере участь у  і фестивалях та конкурсах як в Україні, так і за кордоном. Ми є неодноразовими дипломантами та лауреатами таких фестивалів, як «Дошколярик», «Різдвяні канікули», «Галицькі барви», «Літо на Ринку», «Стрітенські ангелики», «Супер данс», «Етновир», «Арканове коло», «Гранд-фест», а також  постійними учасниками міських традиційних свят та святкувань Дня міста Львова та Дня Незалежності України.

В репертуарі дитячого театру танцю «Левеня» є казково-театралізовані постановки («Зимова казка», «Веселі курчата», «Ква-квакушечки», «Сороконіжка», «У Ляльковому магазині», «Кішки-мишки» та ін.), а також стилізовані танці народів світу: українська «Веснянка», американське «Кантрі», італійська «Тарантела», індійський, китайський, грузинський, молдавський та ін.). Надзвичайно цікавою була участь наших маленьких артистів у справжніх виставах 1-го Українського театру для Дітей та юнацтва «Зоряне асорті». Також варто відмитити участь у встановленні рекорда – виконання наймасовішого Гопака (більше, ніж 350 танцюристів), що проходив у польському місті Красичин, та фіксація його у книзі рекордів Гіннесса.

«Левеня» гідно представляє нашу державу за кордоном. Наші артисти виступали у Болгарії, Чехії, Туреччині, Польщі, Угорщині, Італії, Грузії, Греції, Македонії  та інших країнах. На всіх фестивалях колектив було нагороджено медалями та дипломами. А з Італіїї (2017 р.)  та Чехії ( 2018 р.) ансамбль привіз головну нагороду – Гран-прі.

В грудні 2017 р. Зразковий дитячий театр танцю «Левеня» був нагороджений відзнакою від Обласної державної Адміністрації в номінації «Дитяче волонтерство», за активну концертну діяльність (виступи у військових частинах, госпіталі, на полігонах, у  Академії Сухопутних військ, та поїздки по інших містах області у рамках проекту «Мій тато захищає Україну»).

Цього ж 2017 року театр танцю «Левеня»  вже другий раз вийшов у фінал найпрестижнішого на Україні хореографічного конкурсу ім. П. Вірського. З 1300 ансамблів, що брали участь у І турі до Києва потрапило 130. І ми посіли 4 місце серед  цих колективів  у голосуванні на приз глядацьких симпатій, що проходило під час прямої трансляції конкурсу.

У листопаді 2018 року «Левеня» здобуло ІІІ премію у фестивалі-конкурсі народної хореографії Мирослава Вантуха, де пан Мирослав особисто очолював журі фестивалю.
 

Театр танцю «Ескада» був створений у вересні 2016 р. з випускників та кращих виконавців старшої групи дитячого театру танцю «Левеня». Також до нас приєдналися батьки наших танцюристів, що колись танцювали у народних колективах.  З перших днів існування ансамбль веде активне творче життя, бере участь у фестивалях і конкурсах в Україні і за кордоном. «Ескада» неодноразово ставала Лауреатом І місць та переможцем таких конкурсів як «Різдвяні канікули», «Сурми звитяги», «Галицькі барви», «Гранд фест», «Арканове коло», «Гомін Карпат»,  «Фестиваль мов і культр», фестиваль Героя України Мирослава Вантуха, фестиваль ім.. Чуперчука, фестиваль Голдрича   та ін.. Також ансамбль став  володарем кількох Гран-прі, зокрема у 2017р. в м. Лідо-де-Єзоло (Італія) та м.Прага, (Чехія) у 2018 р. В репертуарі ансамблю танці різних регіонів України. Також є сучасні постановки, стилізовані народні танці та танці народів світу.
 Традиційними стали щорічні сольні звітні концерти дитячого театру танцю «Левеня» та театру танцю «Ескада».

Ці колективи створила  хореограф Наталя Бондарчук, яка і зараз керує ними.

Тільки за 2018 «Левеня» та «Ескада» мали 56 концертних виступів на різних площадках та сценах. На різноманітних конкурсах:

• Лауреати ІІІ премії – 3 рази
• Лауреати ІІ премії – 10 разів
• Лауреати І премії – 17 разів
• 1 Гран-прі

Концерти для військовослужбовців, у військових частинах, в госпіталі, в Ліцеї імені героїв Крут та Академії сухопутних військ ім. П.Сагайдачного   

Поїздки на фестивалі за межі Львова:
Львівська обл. – Перемишляни, Миколаїв, Дрогобич 
Україна – Івано-Франківськ, Дніпро
За кордоном – Прага (Чехія), Новий Сонч (Польща), Герменджик (Туреччина), Краків (Польща), Кранево (Болгарія), Крініца-Здруй (Польща), Відень (Австрія), Лідо-де-Езоло (Італія)

Слідкуйте за оновленням списку учасників
За підтримки:
Організатор:
Співорганізатор:
Святковий партнер:
Технічний партнер:
Інформаційні партнери:


Партнер