«Les Bethmalais», Франція

Франція – найбільша країна в Західній Європі та одна з держав-засновниць Європейського Союзу. Протягом усієї своєї історії Франція відігравала провідну роль у політичному, літературному, музичному, художньому, театральному і кінематографічному житті Європи. Завдяки багатому і цікавому минулому та великій кількості архітектурних пам’яток, Франція є однією з найвідвідуваніших країн світу.

На Півдні Франції, уздовж кордону з Іспанією, тягнеться середньовисотний масив Піренеїв. Саме там розташоване місто Сен-Жирон, у якому ще в 1931 році було створено культурну асоціацію «Les Bethmalais». Її метою є збереження матеріальної та нематеріальної культурної спадщини долини Бетмаль та провінції Кузеран і познайомити з ними решту Франції та цілий світ. З 1991 року «Les Bethmalais» організовує фольклорний фестиваль «RITE», який щороку об’єднує понад 250 учасників з різних країн.

За роки своєї діяльності колектив «Les Bethmalais» взяв участь у численних фестивалях в Алжирі, Бельгії, Великобританії, Греції, Єгипті, Ізраїлі, Італії, Іспанії, Німеччині, Польщі, Португалії, Румунії, Тунісі, Туреччині, Угорщині, Хорватії, Швейцарії та Франції. Львів’янам та гостям міста випаде унікальна нагода познайомитися з цим знаменитим колективом у серпні на Міжнародному Фольклорному Фестивалі «Етновир».
Слідкуйте за оновленням списку учасників
За підтримки:
Організатор:
Співорганізатор:
Святковий партнер:
Технічний партнер:
Інформаційні партнери:


Партнер