«Podpol’anec», Словаччина

Західна сусідка України Словаччина має складну та водночас цікаву історію. Впродовж років на її культуру впливали різні народи та держави, завдяки чому зараз словаки пишаються її багатством та унікальністю.

У далекому 1975 році в місті Детва, що розташоване в центрі Словаччини, на базі однієї із місцевих шкіл заснували фольклорний ансамбль «Podpol’anec». Сьогодні колектив демонструє народні танці, пісні та виконує музичні твори на автентичних інструментах. До складу групи входить понад три десятки молодих людей, яким небайдужі культурні традиції батьківщини.

«Podpol’anec» щорічно дає понад 30 концертів, а загальна кількість виступів колективу сягає 800. Ансамбль бере участь у різних культурних заходах, фольклорних фестивалях, конкурсах, святах. У 2000 році «Podpol’anec» отримав найважливішу національну нагороду, ставши переможцем державного конкурсу хореографії. Бельгія, Франція, Єгипет, Італія та багато інших країн вже встигли закохатися у «Podpol’anec», а вже серпні таку можливість матимуть львів’яни та гості міста.

Слідкуйте за оновленням списку учасників
За підтримки:
Організатор:
Співорганізатор:
Святковий партнер:
Технічний партнер:
Інформаційні партнери:


Партнер