«Nona Asri Indonesia», Індонезія

Індонезія – країна в Океанії та Південно-Східній Азії – є найбільшою острівною державою у світі. Вирізняється етнокультурним розмаїттям, цікавими звичаями та традиціями. 

У всіх аспектах життя індонезійців присутні компоненти релігії та містики. Музика – традиційний спосіб вираження  думок та емоцій місцевих жителів. Тому більшість фольклорних творів Індонезії мають музичний супровід. За допомогою музики дуже часто розповідаються різні легенди, розгортаються цілі вистави.

Багатогранним є мистецтво народів Індонезії. Це і гамелан – традиційний оркестр о. Яви та о. Балі (до 80 оркестрантів; інструменти – в основному ударні), і незвичні ксилофони колінтанг й ангклунг. Вражають уяву сценічні постановки з використанням об’ємних (дерев’яних) та площинних (шкіряних) ляльок, які або показуються безпосередньо глядачам, або ж проектуються тінями на просвіт з тильного боку екрану. Незабутнє враження справляє «ваянг оранг» – театр акторів в дерев’яних масках або без них.   

Влітку 2018 р. у щорічному міжнародному фестивалі фольклору «Етновир» візьме участь відомий індонезійський ансамбль «Nona Asri», який виступав у різних країнах світу, зокрема в Австралії, Італії, Іспанії, США, Туреччині, Індії, Китаї, Канаді, Польщі, Мексиці та інших. 

Номери «Nona Asri» вражають з перших секунд, адже супроводжуються унікальним стилем музики та танцю. Учасники колективу використовують різноманітні інструменти, які зазвичай не відомі західній культурі. 

Запрошуємо цього року ближче познайомитись з традиціями та побутом Індонезії!


Слідкуйте за оновленням списку учасників
За підтримки:
Організатор:
Співорганізатор:
Святковий партнер:
Технічний партнер:
Інформаційні партнери:


Партнер