Громадська організація «Етновир»

Громадська організація «Етновир» заснована 27 серпня 2008 року й розпочала свою діяльність з проведення однойменного міжнародного фестивалю фольклору у Львові. Цього ж року ГО «Етновир» стала членом CIOFF (International Council of Organizations of Folklore Festivals and Folk Arts), а з 2010 року входить і до IOV (International Organization of Folk Art). Ці дві міжнародні організації діють під патронатом ЮНЕСКО.

За період свого існування ГО «Етновир» реалізовано багато програм та проектів, мистецьких акцій та культурних подій.


Основні напрямки діяльності ГО «Етновир»:

  • створення знакових подій з метою розвитку культурної дипломатії;
  • захист та популяризація нематеріальної культурної спадщини України;
  • пропагування української культури; 
  • ознайомлення українців з культурою різних народів світу;
  • активізація та просування національного туристичного продукту як на внутрішньому, так і на міжнародному ринку туристичних послуг;
  • створення позитивного образу України як туристичної держави;
  • покращення й максимальне використання туристичного потенціалу Львова.


Громадська організація  щорічно проводить міжнародний фестиваль фольклору «Етновир»


ГО «Етновир» тричі проводила фестиваль етнічної музики «Країна мрій», ініціатором та співорганізатором якого був Олег Скрипка.


ГО «Етновир»  є засновником та організатором  міжнародного туристичного форуму «Перемагай з Левом!». Завдяки активній роботі ГО «Етновир» Львів у 2010 році став єдиним серед українських міст  членом Міжнародної туристичної асоціації «European Cities Marketing».


З 2011 року організація проводить Фестиваль писанок у Львові. Під час Великодніх свят наше місто перетворюється  на «Музей Писанки» під відкритим небом, де з різних матеріалів створюють та оздоблюють  писанки.

Фестиваль писанок – це унікальний проект, який не лише об’єднує митців, львів’ян та гостей міста, але й дарує неповторну атмосферу традицій українського Великодня. 

Окрім того, протягом Фестивалю Писанок діє благодійний проект «Добра Справа», в рамках якого збирають кошти для тих, хто справді їх потребує.

 

Завдяки зусиллям ГО «Етновир» вдалося  відродити та популяризувати батярство – справжній феномен львівської міської культури кінця ХIХ – середини ХХ ст. 

День Батяра у Львові проводиться з 2008 року. Під час свята кожен охочий може поринути в життя та побут міста початку минулого століття, побачити справжніх батярів і долучитися до їх веселих забав.

  

Ми завжди відкриті для співпраці та нових ідей, тож надсилайте свої пропозиції на електронну адресу [email protected] 


За підтримки:
Організатор:
Співорганізатор:
Святковий партнер:
Технічний партнер:
Інформаційні партнери:


Партнер