Громадська організація "Етновир"

Громадська організація «Етновир» заснована 27 серпня 2008 року. Починала свою діяльність з проведення однойменного міжнародного фестивалю фольклору у Львові.
Цього ж року організація  стала дійсним членом CIOFF (International Council of Organizations of Folklore Festivals and Folk Arts), а з 2010 року  є членом IOV (International Organization of Folk Art). Ці дві міжнародні організації діють під патронатом ЮНЕСКО.
За період свого існування організацією реалізовано багато програм та проектів, мистецьких акцій та культурних подій.
- ГО «Етновир» тричі організувала етнічний фестиваль «Країна мрій», ініціатором та співорганізатором якого був Олег Скрипка.

- ГО «Етновир» вшосте проведе однойменний міжнародний фестиваль фольклору.


- ГО «Етновир»  є засновником та організатором  міжнародного туристичного форуму «Перемагай з Левом!» Завдяки активній роботі ГО «Етновир» Львів у 2010 році став єдиним серед українських міст  членом Міжнародної туристичної асоціації «European Cities Marketing».


- За ініціативи ГО «Етновир» вперше у Львові був проведений патріотичний фестиваль «Лента за лентою» . Метою фестивалю є  піднесення патріотичної свідомості, в першу чергу молодого покоління, а також збереження цінностей та пам’яті славетної історії Галичини.


- Одним з нових проектів організації є Фестиваль Писанок у Львові. Протягом Великодніх свят наше місто перетворюється  на “Музей Писанки” під відкритим небом, де з різних матеріалів  створюють  та оздоблюють  писанки (із галузок, квітів, кульок, шоколаду, пінопласту, тощо). Кожен охочий має можливість долучитися до створення атмосфери Великодня.

 


Ще однією заслугою  ГО «Етновир» є  відродження духу  такого культурного феномену львівської міської культури початку ХХ ст., як батярство. Зусиллями колективу громадської організації вже шостий рік поспіль у Львові проводиться День Батяра.

Основні напрямки діяльності ГО «Етновир»

-    захист та популяризація культурної спадщини України
-    розвиток нішового туризму у Львові та по Україні в цілому
-    формування спільного туристичного іміджу, в т.ч. до чемпіонату з футболу Євро-2012
-    створення позитивного образу України як туристичної держави  та  активізація,  просування національного  туристичного продукту як на внутрішньому,  так і на міжнародному ринку туристичних послуг
-    покращення й максимальне використання туристичного потенціалу Львова
-    підвищення іміджу держави на міжнародному рівні
-    ознайомлення з культурою інших народів світу
-    охорона довкілля та природної спадщини України


Колектив ГО «Етновир» не зупиняється на досягнутому та у майбутньому планує провести ще більше культурних подій та соціальних проектів.

Ми завжди відкриті для співпраці, тож надсилайте свої пропозиції на ел. адресу info@etnovyr.org.ua

За підтримки:
Організатор:
Співорганізатор:
Святковий партнер:
Інформаційні партнери:


Партнер